Arka Igorka

Rozliczam się z Urzędem Skarbowym …

Jeśli się jeszcze nie zdecydowaliście, kogo chcecie wesprzeć swoim 1% podatku to prosimy o przekazanie dla Igorka z Arki Igorka.

Iguś 2016

Nasza kochany Synek jest pełen entuzjazmu i zapału do nauki mowy poprzez zabawę i dlatego tak bardzo chcemy dalej rehabilitować Go pod kątem logopedycznym. Dążymy do tego, aby Igorek był samodzielny, aby komunikował się, i aby pomagał też innym … Aby więcej dawał niż brał – co robi teraz … daje bardzo dużo miłości i uśmiechu.

Bardzo prosimy o przekazanie wpłaty 1% podatku na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego KRS: 0000037904.  Fundacja zwraca tylko te koszty, które poniesiemy na leczenie i rehabilitację. Zanim dostaniemy zwrot kosztów, sprawdzana jest zasadność wystawionych faktur. Wszystko po to, aby przekazane pieniądze z 1% zostały przekazane wyłącznie na leczenie i rehabilitację.

Przekazując 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać:
Numer KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1% : 19754 , BĄK IGOR
Wnioskowana kwota: kwota 1% obliczonego podatku.

Na co planujemy wydatkować uzbieraną kwotę z 1%?

Na turnus logopedyczny i na bieżącą rehabilitację. Bardzo nam zależy, aby uczyć się jak się uczyć przez zabawę. Nauka mowy i komunikacji to pierwszy krok do samodzielności Igorka.

Dziękujemy rodzice Igorka

Ania i Jarek Bąk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *